#1 2009-07-15 00:13:03

primo1988

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 31
Punktów :   

FUNKCJE W SOJUSZU

Ok ten temat obowiązuje wszystkich czyli każdy ma się wypowiedzieć o sobie co chce w sojuszu robić  jaką mieć funkcję:) Ze względu na to ,że nie którzy budują wojsko pomagają w obronie atakach ,a nie któzy nie,tzreba coś z tym zrobic ,żeby było uczciwie:) Funkcje w sojuszu dzielę na:
1. militarna - osoba ta bierze czynny udział w atakach i obronach członków ( dotyczy to wojska lądowego jak i floty morskiej)
2. gospodarcza- osoba ta produkuję  surowce ,a następnie sprzedaje graczom nastawionym militarnie ,po najniższych cenach. Ze względu ,na to ,że nie mają te osoby wojska ,a mają złoto, zobowiązane są do kupowania podczas wojny od graczy "militarnych" surowce - wiadomo po co:)
Funkcjami wspólnymi jest szpiegowanie:) Każdy powinien rozbudowywać kryjówki abyśmy mieli jak najlepsze rozeznanie z wrogich miast.
Proszę ,żeby każdy określił swoją funkcję w sojuszu:)

Offline

 

#2 2009-07-15 12:54:25

primo1988

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 31
Punktów :   

Re: FUNKCJE W SOJUSZU

mi bardizej hcodzi,że osoba nastawiona gospodarczo ,ma wiecej zlota wiecej surowców dlatego powinna sprzedawać innym z sojsuzu po nizszych cenach i tak samo w czasie wojny kupowac. Ja tez mam wojsko ,a surke produkuje jak kazdy:)

Offline

 

#3 2009-07-15 17:31:06

Kobe9999

vVv

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: FUNKCJE W SOJUSZU

Gram tu dla zabawy, a zbieranie surowców jakos mi raczej jej nie dostarczy, wolał bym byc  nastawiony militarnie, o ile z moim doswiadczeniem jest to mozliwe.

Wiec ja stawiam na militarne, ale jak by był jakies watpliwosci to sie dostosuje.

Offline

 

#4 2009-07-15 20:09:42

big Ben

vVv

Zarejestrowany: 2009-06-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: FUNKCJE W SOJUSZU

no przeciez trzeba miec wojo zeby nie byc farma

Offline

 

#5 2009-07-15 20:15:41

St0ned

vVv

Zarejestrowany: 2009-07-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: FUNKCJE W SOJUSZU

1- militarka.

Offline

 

#6 2009-07-15 22:06:47

kotty

Gość

Re: FUNKCJE W SOJUSZU

ja i moi hoplici postanowiliśmy uprawac farmy swoje i sąsiadów:)))
ja się wojska nie pozbędę bo nie mam ochoty byc czyjąś farmą a sórowce i badania mam prawie na max włonczone , mnie tam wystarcza przypływ 200 złota na godz nie muszę miec więcej a militarnie i tak staram się pomagac w miarę możliwości
handlarza nie buduję bo mi szkoda miejsca na ten barak w mieście więc raczej kupcem nie będę

a moje zdanie powtórzę jeszcze raz ten podział to jakieś tylne wyjście z sytuacji bo parę osób stwierdzi że i tak wojska produkowac nie będzie to to jest ta furtka dla nich>>>>ja jestem za ustaleniem limitów wojska jakie każdy powinien posiadac wprost proporcjonalnie do swoich pkt RO a to moję przykładowe punktacje :
10k RO>500pkt RG
15k RO>700pkt RG
20k RO>900pkt RG
25k RO>1100pkt RG  itd
jeśli każdy by miał to minimum to jest wielkie prawdopodobieństwo że nie zostanie czyjąś farmą a i tak w miarę jest dobrze rozbudowany to utrzyma przychód kasy na poziomie około 500 złota na 1 godz dodatkowo jego wojsko pozwala mu na to iż może sobie farmic sąsiadów prawie na luzie

 

#7 2009-07-15 23:45:06

big Ben

vVv

Zarejestrowany: 2009-06-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: FUNKCJE W SOJUSZU

hi hi mam 15k a minimum na poziomie 20 k

Offline

 

#8 2009-07-16 09:59:37

Alchemist

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 31
Punktów :   

Re: FUNKCJE W SOJUSZU

Chyba nie zrozumieliście Primo. Osoba grająca ekonomicznie również posiada wojsko, tylko w mniejszej ilości pozwalającej wytrwać 2-3 rundy w razie walki i wtedy osoby militarne bronią takiego gracza, a ten w zamian oddaje swoje surowce po atrakcyjnych przelicznikach/cenach.
Ale powiem, że ekonomia i budowanie budyneczków w naszym sojuszu nie powino mieć miejsca. Powiem wam tak najlepsza opcja w grze którą każdy z was powinien obrać i wielu to już zrobiło to system agresywno-ekonomiczny. Posiadacie dużą ilość wojska (np tak jak Kotty podał) surowce ustawione tak by był przychód 200-300 zł/h i tym wojskiem jeździmy od wyspy do wyspy agresywnie farmimy, a jeśli zaczyna brakować farm to tworzymy nowe rozwalająć armię dobrym graczom (właśnie tak jak robi to Enemy) i plądrujemy. Zarabowane surowce dajemy na rozbudowy kluczowych budynków ratuszy, tawern, muzeów, kryjówek co w późniejszym czasie pozwala na zwiększenie wojska.

Ja tylko czekam 15h kasuję łuczników i piechurów a zaczynam produkcję strzelców;)


http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/5c/Flag_of_Greece.svg/20px-Flag_of_Greece.svg.pnghttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/archive/1/12/20090618191535!Flag_of_Poland.svg/20px-Flag_of_Poland.svg.png

Offline

 

#9 2009-07-16 10:50:34

kotty

Gość

Re: FUNKCJE W SOJUSZU

ja też o strzelcach myślę ale to dopiero na weekend  bo dziś skończę logistykę tzn kupię ją za kryształ
też kasuję tych paru piechórków i łuki o robię sobie brygadę wypadową tak ze 500 strzelców oczywiście primo to ich upgrejduję na maxa i tak sądzę że sąsiadujące Enemi będą moimi najulubieńszymi farmami:)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gang-bang.pun.pl www.gryy.pun.pl www.kamikadzeforum.pun.pl www.zjawiska-paranormalne.pun.pl www.hogwartx.pun.pl